Reformierakond: Keski ja sotside tüli kahjustab tallinlasi

Uudis
|
26.08.2010

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmer sõnul on pealinnas koalitsioonipartnerite vahel lahvatanud tüli kahjulik kõigile tallinlastele.

„Tüli koalitsioonis sai alguse juba kevadel, kui Keskerakond tahtis läbi suruda Kalamajja tasulise parkimisala laiendamise,” ütles Holsmer. „Sellele on järgnenud erimeelsused ja segadus linnahalli arendamise küsimuses ning viimaseks piisaks on piinlik nääklemine Kultuuripealinna teemal.”

„Ajakirjanduse vahendusel on sotsid viimastele päevadel valjuhäälselt ja häbenematult kritiseerinud nii oma erakonna esimeest kui ka Tallinna linnapead. Neis avaldustes on omajagu tõtt, kuid riigikogu valimiste nimel meediapildis püsimise asemel ootab Reformierakonna fraktsioon linnavalitsuselt sisulisi tegusid,” lausus Holsmer. „Tänase linnavalitsuse tegevus valmistab tallinlastele piinlikkust.”

„Omavahelise süüdistamise asemel peaks linnavalitsus tegeleme sisuliste küsimustega – milliseks kujuneb järgmise aasta linnaeelarve, kust kavatsetakse kokku hoida, kuidas kavatseb linnavalitsus lahendada lasteaedade rahastamise probleemid,” lisas Holsmer.

Lisaks on Holsmeri sõnul linnavalitsuse kohus keskenduda sellele, et Kultuuripealinnaks oleku üle tunneks uhkust kõik tallinlased, mitte ainult keskerakondlased.
„Euroopa kultuuripealinnaks olemisest ei tohi kujuneda järjekordne Keskerakonna valimiskampaania,” toonitas Holsmer. „Kultuuripealinna sihtasutus peaks keskenduma programmile ja sisule, mitte olema poliitkempluse keskpunktiks.”

Täna kell 16.00 toimub peale suvevaheaega esimene linnavolikogu istung.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt