Reformierakond: Keskerakonna käitumine tekitab piinlikkust

Uudis
|
06.12.2010

Kommenteerides täna avalikuks saanud Keskerakonna plakatikampaaniat, kus kasutatakse valijate eksiteele viimiseks Reformierakonna nime, värvikombinatsiooni ja sarnast graafikat ning teadlikult halvustatakse Reformierakonda, sõnas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal, et tal on kahju vaadata, kuidas kahaneva populaarsusega ja tõsistes võlgnevustes olev Keskerakond kulutab oma viimase raha teiste halvustamisele kalli laimukampaaniaga.

„Keskerakond hirmutas eelmistel valimistel pensionäre, ähvardades neid pensionite kärpimisega. Tegelikkuses midagi sellist ei juhtunud, vaid pensionid hoopis tõusid. Keskerakond pole tänaseni eakate ees valetamise pärast vabandanud,” märkis Michal.

„Teine näide – Edgar Savisaar suutis oma devalveerimisjuttudega viia paljud inimesed selleni, et nad vahetasid igakuiselt raha pidevalt eurodeks, kuni said aru, et ka sel jutul pole saba ega sarvi. Ka selle kahju eest pole Savisaar vabandanud. Praegune kampaania on täpselt samasugune inimeste hirmutamine,” lausus Michal.

„Valitsus töötab igapäevaselt selle nimel, et tagada stabiilne majanduskasv tulevikus. Poriloopimise kampaanias meie osaleme ei hakka – kutsume ka teisi erakondi üles sisulisele ja programmilisele arutelule. Valimiste küsimus pole mitte lendavad porilätakad, vaid kuidas tagada stabiilne majanduskasv, et saaks pakkuda häid avalikke teenuseid lastega peredele, turvalisust laiemalt või tõsta pensione,” rõhutas Michal.

„Ükskõik, mis selle laimukampaania selgituseks ka kostetakse, selge on üks – see pole seltskond, kes mõtleks Eesti tulevikule, vaid pigem teistele ärapanemisele. Meie ei kavatse nendega kisklemisele ühtegi päeva raisata, vaid teeme tööd, et Eestil oleks aastateks 2011 – 2015 sisuline ja tõsine programm, kuidas kriisist väljuda edukamana, kui teised ning et kasvav jõukus ning head avalikud teenused inimesteni jõuaks. Usun, et see on ka valijate ootus erakondadele – sisuline töö tuleviku nimel, mitte sopakahuri käivitamine,” sõnas Reformierakonna peasekretär.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt