Reformierakond kavatseb Tartus valimised võita

Uudis
|
02.11.2008

Reedel Tartus Hotell London konverentsisaalis peetud Reformierakonna piirkonna üldkoosolekul seati eesmärgiks võita 2009. aasta kohalikud valimised Tartus.

Üldkoosolekul esinenud Tartu linnapea Urmas Kruuse sõnul on Reformierakond näidanud võimul oldud perioodi jooksul Tartus stabiilset linnavalitsemist, parandades märgatavalt tartlaste heaolu. „Õigeid otsuseid tehes oleme saavutanud linnarahva poolehoiu ja usalduse. Oleme veendunud, et meie tööd linnarahva hüvanguks tunnustatakse valimisvõidu näol ka järgmistel valimistel,” ütles Kruuse.

Linnapea lisas, et valimisteni on jäänud vähem kui aasta ning kindlasti muutuvad aktiivsemaks ka opositsioonijõud. „Reformierakonna eesmärk seevastu on mitte langeda poliitilise mudaloopimise tasandile ning vältida populismi,” sõnas Kruuse.

„Tartu on üks Eesti kasvukeskustest, mille dünaamilisus põhineb ennekõike tugeval rahvusvahelisel akadeemilisel mainel ja Tartu siseriiklikul rollil haridus-, teadus- ja meditsiinikeskusena. Tartu on tõestanud ennast elamisväärseima linnana Eestis, kuid meie soov on kujundada Emajõe-Ateenast parima elukeskkonnaga linn kogu Euroopas,” lisas Kruuse.

Reformierakond võitis 2005. aastal toimunud kohaliku omavalitsuse valimised Tartus, kogudes 11 243 linlase toetuse ning saades sellega 49st Tartu Linnavolikogu kohast 19.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt