Reformierakond käivitas Tallinnas hommiku-ummikukohvikud

Uudis
|
29.09.2021

Reformierakond avas täna hommikul Tallinnas Kakumäel hommiku-ummikukohviku, et juhtida tähelepanu murekohtadele Tallinna linnaplaneerimises ja liikluskorralduses. Tallinna linnapeakandidaat Kristen Michal ja teised Reformierakonna kandidaadid pakkusid ummikus olijatele tassi kohvi.

“Igaüks saab ise arvutada, palju kulub tal iga päev Tallinna ummikutes passimisele, kui peab tegema sunnitud sõite. Seda aega saaks kasutada märksa praktilisemalt, näiteks hommikuti pisut kauem magada või 15 minutit kauem kodus kohvi juua, kui muidugi linnaruumi uuendada.

Linnaruumi uuendamisega saaks lapsed ise liikuma ja liikluse sujuvaks, millegipärast on liiklusbürokraatide hoiak, et liiklejad on vaenlased, võttes üksteiselt ruumi. See on mõtteviga, mis tuleb valimistel antava häälega parandada – liiklejad on liitlased ja iga autos olija on rõõmus, kui teine auto kaob ummikust, sest keegi saab jalgsi või rattaga minna.

Tähistame tassi hommikukohvi ja hea tujuga ainuvõimu murdmiseni jäänud aega ning kutsume inimesi valima. Igaühest seekord sõltub, kas pealinn saab tasakaalus valitsemiskava või istuvad keskparteilased igal toolil edasi, nagu nende sõnum on”, rõhutab Tallinna reformierakondlaste eestvedaja Kristen Michal.

Ummiku-hommikukohvikuid toimub üle Tallinna, nii Haaberstis, Põhja-Tallinnas, Pirital kui muudes vormides ka teistes linnaosades, näiteks Kesklinnas ja Kristiines.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt