Reformierakond esitas valimiskomisjonile Tallinna valimisnimekirjad

Uudis
|
|
06.09.2013

Täna ennelõunal andis Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere Tallinna valimiskomisjonile üle Reformierakonna Tallinna valimisnimekirjad. Parlamendierakondadest oli Reformierakond esimene Tallinna nimekirjade esitaja.

„Reformierakonna Tallinna nimekirjades kandideerivad sel korral 408 inimest, kelle ainsaks motiiviks on see, et nad kõik soovivad Tallinnas näha muutusi. Võrreldes eelmiste kohalike valimistega 2009. aastal on meie Tallinna nimekirjades kandidaate pea neli korda rohkem,“ ütles Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere.

„Olen üsna kindel, et peale valimisi hakkab Tallinna juhtima Reformierakonna poolt kokku pandud koalitsioon, milles näen rolli nii Eerik-Niiles Kroosil kui Andres Anveltil. Välistan kindlalt koostöö Edgar Savisaarega,“ lausus Randpere.

„Inimeste aktiivsus ja tahe neil valimistel osaleda on kindel märk sellest, et tallinlased tahavad ja väärivad paremat linnavalitsust. Soovitan kõigil, kes sama soovivad, tulla valima ja hääletada Reformierakonna kandidaatide poolt,“ lisas Randpere.

Reformierakonna Tallinna valimisnimekirjadega on võimalik tutvuda siin: http://www.reform.ee/tallinn


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt