Randpere: miks vaielda oma meeskonnaga, kui duell on Savisaarega

Uudis
|
|
06.09.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadi Valdo Randpere sõnul on ta valmis vaidlema Edgar Savisaare, mitte oma meeskonnaga, kelleks peab ka Eerik-Niiles Krossi ja Andres Anvelti.

„Löön hommikul lahti Postimehe ja loen, et justkui oleksin loobunud linnapeade debatist. See on vale arusaam – olen iga kell valmis otse-eetris vaidlema Keskerakonna linnapeakandidaadiga. Ja nagu me ei oota, et Edgar Savisaar vaidleks oma meeskonna – Taavi Aasa ja Arvo Sarapuuga, ei hakka mina vaidlema Eerik-Niiles Krossi ja Andres Anveltiga. Meie maailmavaated on erinevad, kuid linna juhiksin heameelega koos nendega – nemad on minu meeskond, kellega minu vaidlusel pole mõtet. Minu ja nende jaoks on vastane Savisaar ja tema meeskond,“ sõnas Valdo Randpere.

„Vanasti oli nii, et kui mees kutsus teise duellile, siis teine kas tuli, või kaotas au. Härra Savisaar peab ennast samuti vana kooli meheks, seega jään ootama, et meie sekundandid lepivad aja, viisi ja koha kokku, kus saame otse, avalikult ja vahemeesteta vaielda. Et see ei peaks toimuma munitsipaaltelevisoonis, siis olen ise nõus maksma kinni ka kõik kulutused, mis sellise otsedebatiga tekivad. See on aumehelik pakkumine, eks me näe, kas see vastu võetakse,“ märkis Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt