Reformierakond esitas läbirääkimiste partneritele uue pakkumise

Uudis
|
22.03.2007

Reformierakonna koalitsiooniläbirääkimiste delegatsioon edastas Isamaa ja Res Publica Liidule, Eesti Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale ja Eestimaa Rohelistele moodustatava valitsusliidu ministrite jaotust puudutava uue pakkumise.

Reformierakonna aseesimees Meelis Atonen ütles pakkumise sisu kommenteerides, et IRL-i seisukohast võetuna on tegu väga hea pakkumisega. “Meie koalitsiooniläbirääkimiste delegatsioon otsustas tänaste sündmuste valguses eile esitatud Reformierakonna pakkumise üle vaadata. Selle tulemusena valmis uus ja IRLi seisukohast kindlasti parem pakkumine. Loodan väga, et meie partnerite eestseisused annavad delegatsioonide liikmetele volitused pakkumise sisu üle uuesti läbi rääkida. Juhul, kui see tagasi lükatakse, paneks see mind küll arvama, et meie partneritel on kas teised plaanid või on tegu lihtsalt jonniga,” ütles Atonen.

Reformierakond ootab  võimaluse korral koalitsiooniläbirääkimiste partneritelt vastuseid homme, 23. märtsil, kella 10ks hommikul, kuna Reformierakonna volikogu istung algab kell 11. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt