Reformierakond esitas Kanepi vallavolikogu kandidaatide nimekirja

Uudis
|
01.09.2017

Reedel, 1. septembril andsid Reformierakonna Kanepi piirkonna esinumbrid Andrus Seeme ja Kaido Kõiv Kanepi valla valimiskomisjonile üle Reformierakonna kandidaatide nimekirja, kuhu kuulub 38 kandidaati.

„Meil on asjatundlik meeskond ja terviklik nägemus uuest Kanepi vallast,“ ütles vallavanema kandidaat Andrus Seeme. Tema sõnul kandideerivad Reformierakonna nimekirjas oma valdkonda hästi tundvad inimesed, kelle hulgas on nii vallajuhte, ettevõtjaid, õpetajaid, noori ja uusi tegijaid, kellel on pakkuda värskeid ideid Kanepi valla edukaks arenguks.

„Meie soov on tagada kvaliteetsed avalikud teenused, turvaline ja puhas elukeskkond ning toetada ettevõtlust. Samuti seisame selle eest, et meil oleks uues vallas tugevad külad ja kogukonnad,“ ütles Andrus Seeme.

Reformierakonna Kanepi piirkonnaorganisatsiooni juhi ja volikogu esimehe kandidaadi Kaido Kõivu sõnul tegutsevad kandidaadid juba täna ühtse meeskonnana, mis loob head eeldused praeguse kolme omavalitsuse Kõlleste, Valgjärve ja Kanepi ühinemiseks ja heaks koostööks tulevikus.

Reformierakonna nimekirja esinumber Kanepi piirkonnas on praegune Kõlleste vallavanem Andrus Seeme, kes on ka Reformierakonna Põlvamaa organisatsiooni juht. Lisaks täidab ta Põlvamaa Partnerluskogu juhatuse esimehe kohustusi ning on juhtinud Põlvamaa Omavalitsuste Liitu. Ta vedas ka kolme valla ühinemisläbirääkimisi, kogu elu olnud seotud Kõlleste vallaga ning tunneb ja teab kohalikku elu, mis on väga heaks eelduseks vallajuhiks kandideerimisel.

Lisaks Andrus Seemele on Reformierakonna Kanepi piirkonna esinumbrid Kaido Kõiv (Valgjärve vallavanem), Urmas Hallap (Kanepi vallavanem 2012-2014), Hegri Narusk (Valgjärve volikogu esimees) ja Tiit Rammul (Kanepi vallavolikogu majanduskomisjoni esimees).


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt