Reformierakond esitab üldkogule linnapea kandidaatideks Randpere ja Savisaar-Toomasti

Uudis
|
16.08.2013

Reede pärastlõunal kogunenud Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus otsustas esitada laupäeval toimuvale Tallinna piirkonna üldkogule valimiseks kaks linnapeakandidaati – Valdo Randpere ja Vilja Savisaar-Toomasti.

“Kuna Jürgen Ligi ja Laine Randjärv on oma linnapea kandidatuuri taandanud, otsustas Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus esitada homsele üldkogule hääletamiseks kaks kandidaati: Valdo Randpere ja Vilja Savisaar-Toomasti,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatuse liige Remo Holsmer.

“Mitme kandidaadiga valimised näitavad Reformierakonna nimekirja tugevust ja seda, et meil on mitmeid inimesi, kes oleks valmis asuma tööle Tallinna linnapeana,” sõnas Holsmer.

„Tallinn vajab Eestile edu toonud parempoolset poliitikat ning Reformierakonna linnapeakandidaat on valmis nendest põhimõtetest lähtuvalt pealinna juhtima,” kinnitas Holsmer.

“Jürgen, Laine, Valdo ja Vilja tutvustasid viimase kolme kuu jooksul oma vaateid üle Tallinna ja kogusid ideid inimestelt eri linnaosades. Piirkonna juhatus tänas neid tehtud töö eest,” lausus Kristiine linnaosas kandideeriv Holsmer.

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks pürgis neli inimest – tänaseks ennast taandanud Jürgen Ligi ja Laine Randjärv ning Valdo Randpere ja Vilja Savisaar-Toomast, kelle vahel valib Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogu laupäeval välja ühe linnapeakandidaadi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt