Reformierakond: Enamus valijaid tahab Andrus Ansipit peaministriks

Uudis
|
21.02.2007

Reformierakonna juhatus kutsus täna kõiki valijaid valima tulema. “Värskete uuringute andmetel on inimeste soov saada peaministriks Andrus Ansip suurem kui kahel järgneval pretendendil – Savisaarel ja Laaril kokku. Peame oluliseks öelda, et selle tulemuse saavutame vaid siis kui kõik valima tulevad”, sõnas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

“Meie kogemus ja eelmisel nädalal tehtud uuringuid näitavad, et väike vahe, mis on Reformierakonnal Keskerakonnaga, võib pöörduda nii võiduks kui kaotuseks meie toetajatele. Kõik sõltub valijate valmisolekust valima tulla, sest järgmisena peaminister on kas Andrus Ansip või Edgar Savisaar. Kolmandat valikut selles küsimuses ei ole,” märkis Kristen Michal.

Turu-uuringute AS uuringu alusel, mis viidi läbi 16.-17. veebruaril 2007. aastal soovib Andrus Ansipit peaministriks 33% valijatest, Edgar Savisaart eelistab 18% ja Mart Laari 11% valijatest. Ivari Padrit 7% ja Marek Strandbergi 4%.

“Andrus Ansip on üle aegade kõige suurema rahva rahulolu pälvinud peaminister, teda usaldas viimase institutsioonide usaldust mõõtnud küsitluse järgi 69% Eesti Vabariigi kodanikest. Seepärast kutsumegi inimesi kindlasti valima tulema, sest kodanikukohuse täitmata jätmine aitab peaministriks Edgar Savisaare. Ja tema vanameelset poliitikat me juba oleme näinud”, lisas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt