Reformierakond ei toeta poliitreklaami lubamist ERRi

Uudis
|
27.10.2010

„Eesti Rahvusringhääling peaks kindlasti jätkama sisulise debati arendamisega, kuid sisu asendamist reklaamiga me ei toeta,“ väljendas Reformierakonna peasekretär Kristen Michal kolmapäeval kogunenud erakonna juhatuse seisukohta.

„Eesti Rahvusringhäälingu moodustavad maksumaksja poolt ülal peetavad tele- ja raadiokanalid ja nende eesmärk ning olemus on kindlasti erinev kommertskanalitest. On kujunenud teatav tasakaal kommertskanalite ja avalikõigusliku ringhäälingu vahel ja selle muutmine ei ole vaataja huvides,” ütles Michal.

“Vaataja ei oota Eesti Rahvusringhäälingust mitte reklaami, vaid sisulist ja kvaliteetset infot ja arutelu. Täna peame olulisemaks, et ERR jätkaks sellega, milles ta on hea – sisulise debati loomisega ühiskonnas ning poliitika ja ühiskonnaküsimuste lahtimõtestamisega vaatajatele,” rõhutas Reformierakonna peasekretär.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt