Reformierakond avas valimisveebi

Uudis
|
20.01.2003

Reformierakond avas täna uue kodulehekülje, kus tutvustatakse erakonna kandidaate ja valimisplatvormi Riigikogu valimisteks.

Reformierakonna juhatuse liige Kristen Michal ütles, et aadressilt www.reform.ee leiab nüüd põhjaliku tutvustuse kõigi Reformierakonna kandidaatide kohta, lisaks ka fotogalerii. “Kodulehel saab tutvuda erakonna valimisplatvormiga, reformierakondlaste artiklite ja erakonna uudistega,” ütles Michal.

Ta lisas, et Reformierakond läheb valimistele lubadusega alandada üksikisiku tulumaks 20 protsendile, mis annaks igale tulusaajale aastas ligi ühe kuupalga lisaks.

Reformierakonna valimisloosung on “Vali Parem Tulevik!”. Michali sõnul on loosungi põhjendus lihtne – valides Reformierakonna, valid parema tuleviku. “Nii endale kui tervele Eestile,” lisas ta.

Igal kolmapäeval toimub Reformierakonna kodulehel online-intervjuu ühe Reformierakonna kandidaadiga. 22. jaanuaril vastab küsimustele Reformierakonna välissekretär, Tallinna lastekaitsekomisjoni esimees Keit Pentus.

Kodulehekülg uueneb ja täieneb iga päev.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt