Reformierakond avas bussikohviku, kus tutvustatakse uusi ideid

Uudis
|
05.01.2015

Täna alustab Tallinnast üle-eestilist tuuri „Kindlalt edasi“ kohvik-buss, kus Reformierakonna kandidaadid tutvustavad uusi ideid, millele nendel Riigikogu valimistel valijate toetust küsitakse. Reformierakonna parlamendivalimiste kampaaniasõnum on „KINDLALT EDASI!“.

„Reformierakonna prioriteetideks eelseisvatel Riigikogu valimistel on parem julgeolek ning hästi kaitstud riik, kasvav majandus ja tööjõumaksude langetamine ning rahvastiku juurdekasv. Oleme välja käinud tööjõumaksude langetamise kava, mille tulemusena saab keskmist palka teeniv inimene aastas 756 eurot rohkem kätte ning 3. lapse toetuse idee, millega tõuseb alates kolmandast lapsest toetus 300 euroni kuus,“ ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

Reformierakonna „Kindlalt edasi“ kohvik-bussi tulekust ja aktiivse valimiskampaania algusest annavad märku ka üle Eesti paiknevad välireklaamiplakatid. Kohvik-bussis on võimalik lugeda ajakirju, surfata internetis, vaadata telerit, juua kohvi ning nautida head seltskonda. Lapsi ootavad joonistusmängud ning õhupallid.

Esmaspäeval, 5. jaanuaril asub „Kindlalt edasi“ kohvik-buss Tallinnas Rahvusraamatukogu ees. Teisipäeval on kohvik-buss Põltsamaal ja Jõgeval ning kolmapäeval Tartus. „Kindlalt edasi“ kohvik-bussi sõidukava näeb siit: http://www.reform.ee/riigikogu-valimised-2015-kohvikukalender.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt