Reformierakond avab Narvas kontori

Uudis
|
13.06.2014

Reedel, 13. juunil kell 15 avab Reformierakonna Ida-Viru maakonnaorganisatsioon Narvas kontori.

Kontor asub kesklinnas aadressil Võidu prospekt 2 (Geneva kultuurikeskuse hoones). Avamisele on oodatud kõik Reformierakonna Ida-Virumaa liikmed ja toetajad.

“Kontori esmane eesmärk on luua võimalus inimestel kohtuda nii Riigikogu liikmete kui ka maakonna esimehega ja seda siinsamas Narvas,“ ütles Reformierakonna Ida-Viru maakonna esimees Deniss Boroditš.

Reformierakond on kohaolu Ida-Virumaal järjest kasvatanud, viimase kuu aja jooksul on erakonnaga liitunud viis Ida-Viru omavalitsusjuhti – Alajõe, Aseri, Iisaku, Toila vallavanemad ja Alajõe vallavolikogu esimees.

Reformierakonnal on Ida-Virumaal 530 liiget ning koos partneritega jagatakse valitsusvastutust 8 omavalitsuses: Kiviõli linnas ja Alajõe, Aseri, Avinurme, Iisaku, Lüganuse, Jõhvi, Sonda ja Toila vallas. Hiljuti avas erakond kontori Jõhvis ja sel reedel avatakse kontor ka Narvas. Reformierakond kannab valitsusvastutust 74 Eesti omavalitsuses.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt