Reformierakond arutas ettevõtjatega Eesti edu kasvatamise üle

Uudis
|
08.05.2014

Kolmapäeva õhtul kutsus Reformierakond Tallinna Lillepaviljoni ettevõtjad ja Eesti elu edendajad, et arutleda, kuidas saaks muuta Eestit majanduslikult edukamaks ja elu Eestis seeläbi paremaks. Tegu oli Reformierakonna eri Eesti paigus korraldatava mõttekodade sarja üritusega. Arutelu juhtisid rahandusminister Jürgen Ligi ja Riigikogu majanduskomisjoni esimees Kaja Kallas.

„Reformierakonna mõttekojad toovad kokku häid inimesi, kes soovivad koos meiega jätkata vabaduse, korras majanduse ja inimeste heaolu kasvu eest seismist. Meie eesmärk on koguda kokku kõik head ideed, kuidas meie majandust kasvatada ja Eesti elu edasi viia. Parimad neist jõuavad Reformierakonna 2015. aasta Riigikogu valimiste programmi, millest loodame, et saab siht kogu Eestile järgmiseks neljaks aastaks,“ ütles Riigikogu majanduskomisjoni esimees Kaja Kallas.

„Olles neid mōttekodasid erinevates Eesti paigus läbi viinud, vōin öelda, et nende suurim väärtus on lisaks ideedele ka ettevōtlusega seotud inimeste ära kuulamine,“ lisas Kallas.

Rahandusminister Jürgen Ligi sõnul ei ole Eestil kunagi varem olnud kasutada sellist majanduspoliitilist kogemust ja rahvusvahelist ekspertiisi, nagu meil on tänaseks. „Minu soov on, et valimisprogrammile seaks raamid see uus teadmine ning parimad praktikad, mida on aidanud koondada OECD, IMF, Euroopa Komisjon ja Maailmapank. Populismi ja grupihuvi asemel tagaks see Eesti potentsiaali ja majanduskasvu tõstvad valikud ning kaitseks majandusvabadust ja võrdse kohtlemise põhimõtteid,“ lausus Ligi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt