Ida-Virumaa omavalitsusjuhid liituvad Reformierakonnaga

Uudis
|
09.05.2014

Reformierakonnaga on viimase paari nädala jooksul liitunud kolm Ida-Virumaa omavalitsusjuhti – Aseri vallavanem Koit Oras, Iisaku vallavanem Raivo Raap ja viimati Toila vallavanem Tiit Kuusmik.

Reformierakonna Ida-Viru maakonnajuhi Deniss Boroditši sõnul on tal hea meel, et järjekordne Ida-Virumaa vallavanem liitus Reformierakonnaga. “Tiit Kuusmiku puhul on tegu kogenud omavalitsusjuhi ja poliitikuga. Tunnen teda pikalt ning olen kindel, et tema liitumisega tugevneb nii erakond kui ka Toila ja Ida-Virumaa tervikult. Hästi juhitud omavalitsused, kus inimestel on hea elada, on iseenesest meie riikliku julgeoleku tagatiseks,” ütles Boroditš.

“Ida-Virumaa vajab uut mõtlemist, uut, kaasaegset lähenemist elukeskkonna muutmisele ja kujundamisele ning Reformierakond oma maailmavaate ja parema kursi poliitikaga on ainuke erakond, kes suudab need muutused ellu viia,” lausus Toila vallavanem Tiit Kuusmik.

Tiit Kuusmik on põline idavirulane ja Toila vallavanem 2012. aasta algusest. Eelnevalt oli Kuusmik aastatel 2005 kuni 2011 Riigikogu liige ja 1993 kuni 2005 Kiviõli linnapea.

Reformierakond kannab valitsusvastutust 73 Eesti omavalitsuses. Reformierakonnas on tänase seisuga 13 000 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt