Reformierakond: Äripäev on tunnistanud valeväidete esitamist

Uudis
|
04.10.2012

Reformierakond nõuab täna kohtus Äripäevalt valeväidete ümberlükkamist. Ajaleht Äripäev on alates maist ilmunud artikliteseerias esitanud terve rida valesid faktiväiteid Reformierakonna kohta.

Muuhulgas väitis Äripäev, et Reformierakonna väljaannete kirjastamisega tegelenud ettevõte omab nii Reformierakonna kaubamärki, logo kui domeeni ja vaid Reformierakond omab andmeid selle erafirma tegevuse ning raamatupidamise kohta. Need väited on olnud valed.

Väidete esitamise taga saab näha soovi ajalehte skandaalsete uudiste toel paremini müüa ning ka vahendeid valimata ükskõik millisel viisil heita halba varju Reformierakonnale. Seetõttu pöördus erakond juunis kohtusse nõudes valeväidete ümberlükkamist. Reformierakond soovib, et Äripäev avaldaks nii oma võrgu- kui ka paberväljaande esilehel ebaõigeid andmeid ümber lükkava avalduse.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt