Reformierakond alustas tulevase Tallinna linnapea kandidaadi otsinguid

Uudis
|
27.02.2009

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus alustas eilsest otsinguid Tallinna linnapeakandidaadi väljaselgitamiseks 18. oktoobril toimuvateks kohalikeks valimisteks. Kandidaate saab esitada 6. märtsini, Reformierakonna Tallinna linnapea kandidaat tehakse teatavaks 8. märtsil.

„Kõigi heade ideede teostamiseks on vaja inimesi. Seepärast otsustasimegi välja kuulutada otsingu Reformierakonna linnapeakandidaadi leidmiseks. Meie eesmärk on leida enda seast parim inimene, kellel on kogemused ja tahe Tallinnat paremaks muuta, kes seisab vankumatult meie ideede eest ning kes armastab Tallinna linna,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees Remo Holsmer.

„Olen veendunud, et meil on sobivaid ja häid kandidaate sellesse ametisse päris mitu, nii et valiku tegemine saab olema raske. Meie kindel eesmärk on sügisel toimuvad kohalikud valimised Tallinnas võita,” lausus Holsmer.

Ühtlasi on pealinna reformierakondlased alustanud valimisprogrammi kirjutamisega. „Kujunegu valimissüsteemi milliseks tahes, usun, et kokkuvõttes võidavad tallinlaste poolehoiu parimate ideedega erakonnad,” lisas Holsmer.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt