Astok ja Kruuse esitati Reformierakonna europarlamendi valimiste kandidaatideks

Uudis
|
27.02.2009

Reformierakonna Tartu piirkond esitas Riigikogu liikme Hannes Astoki ja Tartu linnapea Urmas Kruuse Euroopa Parlamendi valimiste kandidaatideks.

Tartu piirkonna liikmete hinnangul on Kruuse näol tegemist võimeka juhiga, kes viiks heade mõtete linna Tartu Euroopasse. „Urmas on Tartu linna juhtinud kindla käega. Meil oleks küll kahju temast kui linnapeast loobuda, kuid euroopameelsete kodanikena soovime, et meil oleks tugev esindaja ka Euroopas,” ütles Neinar Seli.

Hannes Astoki esitamisega ühinenud Reformierakonna europarlamendi saadiku Toomas Savi sõnul toetab ta Astoki kandidatuuri tema teadmiste pärast e-riigist. „Arvestades Euroopa Liidu eesmärki üle minna teadmistepõhisele majandusele, on Hannes väärikas kandidaat Euroopa Parlamenti,” ütles Savi.

Reformierakonna 12 kandidaati 2009. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks selguvad 9. -20. märtsini toimuvatel sisevalimistel. Sisevalimistel ülesseadmiseks peab kandidaadil olema vähemalt 20 erakonnaliikme toetus. Lõpliku valimisnimekirja kinnitab 29. märtsil toimuv erakonna Üldkogu. Reformierakond on seadnud eesmärgiks 7. juunil toimuvad Euroopa Parlamendi valimised võita.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt