Reformierakond alustab kohalike valimiste kampaaniat “Paremini hoitud Eesti”

Uudis
|
04.06.2021

Tänasest alustab Reformierakond sügisel toimuvate kohalike omavalitsuste volikogude valimiste kampaaniat “Paremini hoitud Eesti”. Valimiskampaania reklaame on võimalik näha tele-, digi- ja sotsiaalmeediakanalites ning samaaegselt alustab erakond tänavakampaaniaga üle Eesti.

“Hoiame igaüht, kes meie kõrval – sellest saabki alguse paremini hoitud Eesti. Reformierakond hoiab inimesi, hoiab julgeolekut, elukeskkonda ja majandust. Ühtse meeskonnana pakume kõikjal Eestis väärikat ja kaasavat valitsemist, mis soosib avatud ühiskonda. Meie eesmärgiks on aktiivsed kogukonnad oma eripäradega üle Eesti, kus areng ja innovatsioon on au sees,“ märkis Reformierakonna peasekretär.

Reformierakonna tugevusena tõi Keldo välja ühtse meeskonna ja suure teotahte Eestit paremaks paigaks muuta. “See on ühelt poolt suur tunnustus, et väga paljud Eesti inimesed usuvad, et just meie liikmed on kõige paremad inimesed kohalikku elu arendama. Teisalt paneb see ka meile väga suure kohustuse ja väljakutse, et neid inimesi ja ootusi mitte mingil juhul alt vedada.”

Reformierakond hoiab valitsusvastutust Eestis 28 omavalitsuses. Erakonna ridades on 32 linnapead, vallavanemat ja volikogu esimeest, kes igapäevaselt töötavad selle nimel, et elu üle terve Eesti edasi areneks. Erakonnas on pikaajalise omavalitsusjuhi kogemusega inimesi kui ka uusi tulevikutegijaid.

Reformierakonna valimiskampaania “Paremini hoitud Eesti” hõlmab üle-eestilist tuuri, mille raames kohtutakse valijatega nii tänavatel, kohalikel sündmustel kui ka bussituuril. 

Reformierakonna valimiskampaania videoklippi „Paremini hoitud Eesti“ on võimalik vaadata siit:

 

Reformierakonna veebikampaaniaga on võimalik tutvuda siin: www.reform.ee/kov-valimised-2021 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt