RE Valgjärve piirkonna uus juht on Kaido Kõiv

Uudis
|
18.09.2006

Reedel, 15. septembril toimus Reformierakonna Valgjärve piirkonna koosolek, kus valiti Valgjärve piirkonnale uus juht, arutati presidendivalimistega toimuvat ja leiti lahendusi jooksvatele probleemidele vallas.

Koosolekul valiti piirkonna uueks juhiks Valgjärve vallavanem Kaido Kõiv. Piirkonna juhatusse kuuluvad Allar Hummal, Anneli Jalajas, Krista Hainsoo ja Riina Marran. Reformierakonna Valgjärve piirkonnas on kokku 25 liiget.Valgjärve piirkonna liikmed tõdesid, et Toomas Hendrik Ilves on parim kandidaat Eesti presidendiks. Tema kogemused välispoliitika vallas, esinduslikkus, keelte oskus ja soov tegutseda Eesti tuleviku huvides teeb temast väga tugeva presidendi. Valgjärve Reformierakonna liikmed loodavad, et valijamehed teevad 23. septembril Estonia kontserdisaalis õige valiku ja et 65% Eesti rahvast ei peaks tulemuses pettuma. Kohaliku probleemina nähti laste kooli käimist. Koolibuss käib kaks korda päevas, nii hommikul kui õhtul. Kuid lapsed, kellel kool saab varem läbi lähevad mitmeid kilomeetreid jala koju, mis on tegelikult väga ohtlik. „Ühe väikese valla jaoks on kallis koolibuss käima panna rohkem kui kaks korda päevas. Selle lahenduseks oleks, kui lapsevanemad, kes käivad autodega oma lastel järel, viiksid väikese ringiga koju ka naabri lapse,” selgitas Valgjärve vallavanem Kaido Kõiv. Ta lisas, et kindlasti on paljud vanemad selle väikese ringi eest nõus juurde maksma, et nende laps turvaliselt koju saaks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt