Raplamaa reformierakondlasi asub juhtima Aare Heinvee

Uudis
|
20.09.2011

Reformierakonna Raplamaa maakondliku organisatsiooni juhatuse esimeheks valiti Harju- ja Raplamaalt parlamenti valitud Aare Heinvee.

Aare Heinvee sõnul tahab Raplamaa organisatsioon seista ühtse Raplamaa arengu eest ja peab oluliseks uute liikmete kaasamist erakonna tegemistesse.

„Tahame aktiivsemalt kaasa rääkida erakonna programmiliste seisukohtade kujundamisel, eriti maaelu ja regionaalpoliitika valdkonnas. Prioriteediks on haridusküsimused ja ettevõtlus. Soovime olla head partnerid Raplamaa piirkonna organisatsioonidele ja saavutada võimalikult hea tulemus 2013 aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel,” selgitas Heinvee.

Aare Heinvee on olnud 10 aastat Rapla linnapea ja vallavanem.

Erakonna Rapla maakondlik organisatsioon moodustati 2002. a märtsis. Raplamaa maakondliku juhatuse esimees valitakse kaheks aastaks. Varasemalt on juhatuse esimeesteks olnud Aare Heinvee (2002-2004), Aivar Surva (2004-2006), Harri Õunapuu (2006-2007) ja Kalle Palling (2007-2011). Raplamaa maakondliku organisatsiooni juhatusse kuuluvad Harju- ja Raplamaalt valitud Riigikogu liikmed ja Raplamaa piirkondlike organisatsioonide esindajad.

Reformierakonnal on Raplamaal kokku kuus omavalitsusjuhti: vallavanematest Alar Mutli Raplas, Kalle Toomet Kehtnas, Margus Jaanson Juurus ja Eero Plamus Märjamaal; volikogu esimeestest Karl Tamme Kehtnas ja Enno Alliksaar Järvakandis.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt