Rakvere linnapea Andres Jaadla naases Reformierakonda

Uudis
|
11.03.2009

Täna kogunenud Reformierakonna juhatuse otsusega kinnitati Rakvere linnapea Andres Jaadla taas Reformierakonna liikmeks. Jaadla lahkus erakonnast oktoobris 2005. Kutse erakonda naasta esitas Jaadlale Reformierakonna Lääne-Virumaa maakondliku organisatsiooni juht, Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland.

„Andres on tore ja tegus inimene, tal on alati uued ideed ja värsked mõtted ning just sellised inimesed on ka Reformierakonnas. Vaatamata sellele, et viimased aastad on Andres olnud poliitiliselt sõltumatu, ei ole ta oma maailmavaadet muutnud,” ütles Ojuland.

„Eestis ei ole palju linnapeasid, kes oleks oma linna heaks nii palju teinud kui Andres. Rakvere on hästi toimiv kohalik omavalitsusüksus ning ma usun, et linnaelanikel on Rakveres hea elada. Ei saa mööda vaadata ka sellistest Rakveres toimunud üritustest nagu näiteks Sumo MM ja punklaulupidu, mis on Andrese juhtimisel tõstnud Rakvere maailmakaardile,” lausus Ojuland.

Otsuse võtta Andres Jaadla Reformierakonna liikmeks tegi erakonna Rakvere piirkondlik juhatus 17. veebruaril. Vastavalt Reformierakonna liikmete vastuvõtmise korrale kinnitab liikmed erakonna juhatus.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt