Põlvamaa võistkond saavutas Reformierakonna suvemängudel 3. koha

Uudis
|
08.08.2007

Möödunud nädalavahetusel, 3.-5. augustil toimusid Võrumaal Kurgjärvel Reformierakonna suvemängud. Võistlustel oli esindatud 13 maakonna esindus ja võitjaks krooniti tugevas konkurentsis Jõgevamaa, teiseks Saaremaa ja kolmandaks Põlvamaa võistkond.

Kahel päeval võisteldi erinevates jõukatsumistes: kombineeritud teatevõistlus, kaptenite võistlus, laskejooks, võistkondlik „suusatamine“, köie tõmbamine ja maakonda iseloomustava plakati valmistamine. Enne viimast ala (köietõmbamine) oli Põlvamaal võimalik kaasa rääkida esikohale, kuid köietõmbamises tuli alla vanduda kaotus Jõgevamaa vägevatelt meestelt.

Põlva maakonnaorganisatsiooni Valgjärve piirkonna liige ja Saverna põhikooli direktor Mart Õunpuu koos Reidar Õunpuuga saavutasid Reformierakonna I tennisemeistrivõistlustel esikoha ning viisid koju suure rändkarika.

Reformierakonnal toimuvad igal aastal suvemängud ja talvemängud, kus maakonnaorganisatsioonide ja Riigikogu liikmed saavad aastas kahel korral omavahel jõudu katsuda.

Janis Kukk
RE Põlva MKO arendusjuht
5218533


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt