Pevkur: valitsuse vahetusest olulisemad on sisulised valikud

Uudis
|
19.05.2017

Reedel kogunenud Reformierakonna juhatuse hinnangul saab koalitsiooni valitsuskõlbmatus üha enam kinnitust, kuid valitsuse vahetusest märksa olulisemad on valikud tulevikuks.

„Eelarvetasakaal, uute maksude välistamine ja selge euroopameelsus on esmased põhimõtted, millest Reformierakond ei tagane. Samuti ei torma Reformierakond kedagi valitsusest välja päästma, ent kui on vajadus võtta valitsusvastutus, siis tugeva erakonnana oleme selleks loomulikult valmis,” ütles Reformierakonna esimees Hanno Pevkur.

„Me jälgime väga tähelepanelikult, kuidas käitub IRL. Nende uus esimees Helir-Valdor Seeder on deklareerinud, et soovib uutest maksudest loobuda ja taastada peredele tulude ühisdeklareerimise võimaluse ehk ta on samal arvamusel Reformierakonnaga. Eks lähinädalad näitavad, kas tal see ka õnnestub,” lausus Pevkur.

„Reformierakond jätkab valitsuskoalitsiooni survestamist, et Eestis säiliks ettevõtjasõbralikkus ja ei lõhutaks Eesti e-kuvandit e-valimiste kärpimisega,” lisas Pevkur.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt