Pevkur: sotsid ja IRL, avage silmad!

Uudis
|
16.06.2017

„Kutsun üles sotse ja IRLi mitte kõrvale vaatama. Praegu pigistate Toompeal ühe silma kinni ja lepite Keskerakonna käitumiskultuuriga. Tallinnas aga sarjate Keskerakonda maapõhja. Selline käitumine on silmakirjalik. Avage silmad,“ ütles Reformierakonna esimees Hanno Pevkur reedel kogunenud erakonna juhatuse järel.

„Kui sotsidele ja IRLile ei sobi see, et Tallinna linnapea, volikogu esimees ja keskerakond tervikuna on juba kohtu all ja abilinnapeale on esitatud korruptsioonikahtlus, siis on raske mõista Keskerakonna õigustamist ka Toompeal,“ lisas Pevkur.

„Reformierakond ei nõustu valitsemisviisiga, mis on läbi imbunud korruptsioonist, kahepalgelisusest ja valetamisest. Jüri Ratas ei ole suutnud lubatud puhastust keskerakonnas läbi viia ning sealset poliitilist kultuuri muuta, see on fakt,“ lausus Pevkur.

Pevkuri sõnul on sellel kõigel Eesti jaoks juba praeguseks ränk hind. „Eesti senine edulugu – lihtne ja selge maksusüsteem, soodne ettevõtluskeskkond, e-valimised ja veel palju muud lastakse veel enne jaani lihtsalt allavett.“

„Me ei tohi leppida ka sellega, et Keskerakond jätkuvalt ja teadlikult hoiab venekeelset elanikkonda isolatsioonis, lõksus võimaluste eest saada osaks edukast ja tugevast Eestist. Meid on selleks liiga vähe. Tallinna linnavalitsus peab lõpetama telekanalilt PBK saadete tellimise ja andma selle ca pool miljonit eurot maksumaksjate raha telekanalile ETV+,“ lisas Pevkur.

„Reformierakond teeb kõik endast oleneva, et lõpetada sügisel toimuvatel KOV valimistel Keskerakonna ainuvõim Tallinnas ning hiljemalt 2019. aastal Riigikogu valimiste tulemusena taas valitsusvastus võtta,“ rõhutas Pevkur.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt