Pevkur Reformierakonna Tallinna Suurel Päeval: Tallinn väärib tugevaid ja ausaid linnajuhte

Uudis
|
27.05.2017

Täna toimunud Reformierakonna Tallinna Suurel Päeval ütles erakonna esimees Hanno Pevkur, et tallinlased väärivad tugevaid ja ausaid linnajuhte. Tuleviku Tallinn peab olema inimestest hooliv, aus ja läbipaistev.

Oma tervituses Tallinna piirkonnale ütles Pevkur, et eestlased on läbi aegade olnud tugevad ja hinnanud tugevust. „Tänu rahva tugevale kaitsetahtele sai võimalikuks Eesti riik ja tänu tugevale vabaduseihale on meil Eesti riik ka täna.“

„Iga riik on aga nii tugev, kui tema nõrgim lüli. Tallinna linnajuhtimine on täna nõrk ja läbi imbunud korruptsioonist. Näeme kitsa ringi eelistamist, mitte ausust ja läbipaistvust. Oleks normaalne, et näiteks kõik linna lepingud oleksid avalikustatud ja kõigile kättesaadavad. Läbipaistvust ei saa kunagi olla liiga palju,“ jätkas Pevkur.

„Head Tallinna piirkonna liikmed. Andes täna mandaadi linnapeakandidaadile, annate üle ka vastutuse tugevaks tulemuseks. Olen veendunud, et meie linnapeakandidaat kannab selle vastutuse kenasti välja. Mina omalt poolt olen toeks aga mitte ainult Tallinnas, vaid ka Tõrvas ja Tartus, Pärnus ja Jõhvis ning ka igal pool mujal, kus erakond läheb tegema tugevat tulemust,“ lõpetas Pevkur oma tervituse erakonnakaaslastele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt