Pentus: Kohtumine Res Publica ja Rahvaliiduga oli lootustandev

Uudis
|
07.10.2004

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhi Keit Pentuse sõnul oli täna toimunud kohtumine Res Publica ja Rahvaliiduga lootustandev.

“Tänaste konsultatsioonide tulemus oli vähemalt sama hea või isegi parem Keskerakonnaga peetud kohtumise tulemusest. Kolme osapoole prioriteedid järgmise aasta eelarve osas kattuvad olulisel määral, nii näiteks leidsid kõik, et järgmisest aastast peab linn alustama erahuvialakoolides käivate õpilaste toetamist ja suurendama toetusi spordiga tegelevatele lastele. Loomulikuks peeti teedeehitusele ja koolide remondile eraldatavate summade suurendamist ja rohelisest mõtteviisist lähtumist,” märkis Pentus. “Minu jaoks on oluline see, et kohtumine toimus usalduslikus ja koostööd otsivas vaimus.”

Pentuse sõnul võrdleb homme kogunev Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus täna toimunud kahe kohtumise tulemusi ja otsustab, kuidas edasi minna.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt