Õnne Pillak: Savisaar teeb Kutserit

Uudis
|
Õnne Pillak
|
14.09.2013

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak kritiseerib linnapea uut reklaamikampaaniat Hiiu staadioni avamise puhul, sest Pillaku arvates tuleb nõmmekate raha kasutada Nõmme paremaks muutmiseks, mitte Keskerakonna valimiskampaaniaks.

“Nõmme on üle puistatud linnavalitsuse reklaamplakatitega, kus reklaami teevad endale kolm Keskerakonna kandidaati. Tulla rääkima, et see ei ole valimiskampaania on selge vassimine. Tegu on Keskerakonna valimisreklaamiga ning selle peaks kinni maksma Keskerakonna büroo, mitte nõmmekad,” arvas Pillak.

“Samas on nüüd selge, miks linnapea sedavõrd kiivalt kaitses Priit Kutserit ja Karin Tammemäge nende plakatite skandaalis. Ta ise käitub samamoodi, kasutades nõmmekate raha enda valimiskampaaniaks,” ütles Pillak.

Pillaku arvates peab selline rahakottide segi ajamine lõppema. “Selle raha eest oleks saanud teha Nõmmel palju kasulikumaid asju, näiteks panna Nõmme tänavatele pinke, kus pensionärid ja koolilapsed saaks koduteel turult või koolist jalga puhata,” tõi Pillak näite.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt