Õnne Pillak: Nõmme Gümnaasiumi spordihoone tuleb valmis ehitada

Uudis
|
Õnne Pillak
|
18.12.2017

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Õnne Pillaku sõnul soovib ta, et Nõmme Gümnaasiumi spordihoone rajamine oleks järgmise nelja aasta üks prioriteet.

“Mul on siiralt hea meel, et volikogu toetas ettepanekut eraldada järgmisel aastal 40 000 eurot Nõmme Gümnaasiumi spordimaja projekteerimiseks,” ütles Pillak.

“See on oluline ja reaalne samm, et aastaid räägitud ja unistatud spordihoone saaks Nõmmele lähiaastatel rajatud. Seda mitte ainult mõtetes, vaid päriselt.”

Pillaku sõnul on oluline, et järgmistel aastatel leitaks samasugune üksmeel, kui on vaja otsustada vajalikud investeeringud hoone ehitamiseks.

“Nõmmele ja Nõmme Gümnaasiumile on hädasti vaja uut spordihoonet. Selle nimel tuleb pingutada, et peale projekti valmimist leiaksid oma koha eelarves vajalikud investeeringud Nõmme Gümnaasiumi spordimaja ehitamiseks.”

Neljapäevasel istungil võttis Talinna linnavolikogu vastu Tallinna linna 2018. aasta eelarve. Nõmme Gümnaasiumi spordihoone projekteerimiseks eraldatakse eelarvega 40 000 eurot. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt