Õnne Pillak: Keskerakond peab võidupohmelli

Uudis
|
Õnne Pillak
|
14.11.2013

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liikme Õnne Pillaku sõnul on linnavalitsuse koosseisu remontimata jätmine märk sellest, et Keskerakond peab jätkuvalt võidupohmelli ega mõtle inimestele.

“Keskerakond võitis Tallinnas valimised ja neil on õigus oma linnavalitsus moodustada, meeldib see meile või mitte,” tunnistab Pillak. “Kuid linnapea ei tohiks oma meeskonna kokkupanemisse suhtuda sedavõrd ükskõikselt, et prindib lihtsalt välja olemasoleva linnavalitsuse koosseisu ja esitab selle uuesti kinnitamiseks.”

Volikogu liikme arvates oleksid olnud muudatused linnavalitsuse koosseisus tervitatavad.”Linnavalitsuse tegevuskulude vähendamiseks oleks võinud kaaluda ka linnavalitsuse liikmete arvu vähendamist. Kahjuks on mindud lihtsama vastupanu teed. Jätkub kaheksa aastat kestnud teerulli juhtimine,” ütles Pillak.

“Selline käitumine näitab, et jätkuvalt põetakse võidupohmelli ning tallinlaste murede lahendamisega ei soovita veel nii pea tegeleda,” lisas ta.

“Kuid lagunevad teed ja alarahastatud lasteaiad ei ole kuhugi kadunud ning nende probleemidega tuleb tegeleda praegu, mitte nelja aasta pärast, kui on uued valmised,” juhtis volikogu liige tähelepanu. “On täiesti loomulik, et kõigi abilinnapeade haldusalades on probleeme. Kuid linnavalitsus tervikuna ja abilinnapead eraldi võetuna selleks ametis ongi, et probleemidele lahendusi leida. Need, kes ei ole suutnud enda valdkonna eest seista, tuleks vahetada tugevamate juhtide vastu,” lisas Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt