Õnne Pillak: Kas Keskerakond teeb jälle maksumaksja raha eest valimiskampaaniat?

Uudis
|
Õnne Pillak
|
10.05.2017

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak soovib Taavi Aasalt saada selgitusi Lasnamäe kanalisse ülespandud linnaosavanema Maria Jufereva reklaamide rahastamise kohta.

“Ülemiste vanake, puuriidad ja kartulikotid Vabaduse väljakul ning Hiiu staadioni avamisplakatid on vaid mõned näited Keskerakonna kampaaniatest, mille maksid kinni tallinlased. Arvestades linnajuhtide varasemaid harjumusi kasutada linnaeelarvet oma erakonna kampaania rahakotina, siis tahtmatult tekib küsimus, kes maksab linnajuhtide plakatite eest,” põhjendab Pillak oma kahtlusi.

Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe sõnul ei ole probleem plakat ise, vaid see, kui reklaami tegemise ja ülespanemise arve maksab kinni Tallinna maksumaksja. “Küsimus on, kes maksis Lasnamäe linnaosavanema reklaami eest? Kas Keskerakond kasutab jälle maksumaksja raha oma valimiskampaaniaks? Kas linnavalitsus on teinud allahindlust Keskerakonnale sarnaselt linnaosavalitsuse mõne nädala tagusele sotsiaalmeedia reklaamile,” selgitab ta.

“Ühe erakonna valimiskampaania kinni maksmine Tallinna maksumaksja rahakotist on vale ja selline käitumine peab jääma minevikku. Tuleviku Tallinnas ei maksta kinni ühegi erakonna valimiskampaaniat linnaeelarvest.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt