Omavalitsusjuhid liituvad Reformierakonnaga

Uudis
|
17.12.2011

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Saaremaalt Pöide vallavanem Jüri Linde ja Põlvamaalt Mooste vallavanem Ülo Needo.

Omavalitsusjuhtidest on erakonnaga viimastel kuudel liitunud veel Lihula vallavanem Riho Erismaa, Ülenurme vallavanem Aivar Aleksejev ja Lohusuu volikogu esimees Toivo Kivi.

“Reformierakond on viimastel aastatel olnud kõige kiiremini kasvav erakond. Oleme avatud uutele inimestele, sõltumata sellest, kas tegemist on omavalitsusjuhi, pereisa või ettevõtjaga. Liitutakse Reformierakonnaga sellepärast, et jagatakse samu väärtuseid ning soovitakse kaasa lüüa nende loomisel ja elluviimisel,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

Reformierakond on kohalikes omavalitsustes kõige enam valitsusvastutust kandev erakond, juhtides 84 omavalitsust üle Eesti.

Reformierakonnaga on viimase pooleteise aasta liitunud üle 3500 inimese, tänase seisuga kuulub erakonda 10 530 liiget. Reformierakond on seadnud eesmärgiks laiendada erakonda 2013. aastaks 13 000 liikmeni, sellega oleks Reformierakond Eesti suurim erakond.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt