Ojuland saadab vana aasta ära koos rahvusvähemustega

Uudis
|
23.12.2009

Esmaspäeval, 28. detsembril kell 14.00 korraldab Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland Kaberneeme jahisadamas traditsioonilise aastalõpu vastuvõtu Eesti rahvusvähemuste ühendustele ja esindajatele.

2007. aasta aprillisündmuste järel lõi tollane Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland rahvusvähemuste ümarlaua, et jagada infot ning arutada olulisi küsimusi rahvuslike kultuuriseltside ja diasporaade esindajatega.

Ojuland on hoidnud pidevat töist sidet Eesti erinevate rahvusvähemuste esindajatega ja korraldanud nende auks pidulikke vastuvõtte Toompea lossis.

Tänavune vastuvõtt toimub Kaberneejahisadamas.Vastuvõtule on kutsutud enam kui 100 erineva rahvusvähemuste organisatsiooni ja kultuuriseltsi esindajat, Tallinnast Narvani. Vastuvõtul osalevad veel Riigikogu aseesimees Keit Pentus, kultuuriminister Laine Jänes, Riigikogu liikmed ning ministeeriumite esindajad.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt