Mati Raidma Mustvees: riigikaitses on olulised nii Läänemeri kui Peipsi

Uudis
|
23.06.2011

Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma ütles võidupühal Mustvees paraadile kogunenud Jõgevamaa kaitseliitlastele, et Peipsi piirkond on Eesti riigikaitses olulisel kohal ja kaitseliitlastel kaitsetahte kujunemisel oluline roll täita.

„Ühes oleme Eestis kindlad – riigikaitse on tervik ja selles on meile olulised Tallinn kui Mustvee, nii Läänemeri kui Peipsi järv. Iga Eestis elav inimene peab mõistma ja tunnetama, et riigi iseseisvus ning turvaline elukeskkond on meie kõigi ühistöö ja vastutus. Selleks tööks peab olema piisavalt tahet, mida Võidupüha tähistamised maakondades ka selgelt demonstreerivad,” lausus Raidma Jõgevamaa kaitseliitlasi tervitades.

Traditsiooniline Võidupühal toimuv Jõgeva maakonna kaitseliitlaste paraad peeti sellel aastal Peipsi ääres Mustvees. Pidulikul rivistusel osalesid Kaitseliidu Jõgeva Maleva, Naiskodukaitse, Noorkotkaste ja Kodutütarde koondrühmad.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt