Martin Kukk: Tallinn peab toetama hoovide valgustamist

Uudis
|
28.09.2013

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Martin Kukk lubab, et valituks osutudes seisab ta hea selle eest, et korteriühistud saaksid programmi “Hoovid valgeks” raames toetust hoovialade valgustamiseks, tagades sellega elanike ja nende vara turvalisuse ning heaolu.

“Linnaelanikud on avaldanud oma muret seoses puuduliku turvalisusega pimedal ajal. Harvad ei ole juhused, mil valgustamata või kehvasti valgustatud hoovides langevad elanikud kurjategijate ohvriks või saavad kannatada elanikele kuuluvad sõidukid valgustamata hoovide parklates,” ütles Kukk. “Elanike ja nende vara turvalisuse tagamise nimel tuleb algatada projekt „Hoovid valgeks“, millega toetatakse korteriühistuid vajaliku valgustuse rajamiseks hoovialadele.”

“Probleem tuleb esile eriti sügiseti ja talviti, mil päikesevalguse aeg on lühike, mille tõttu tööpäevalt koju saabuvad elanikud on sunnitud leppima ebapiisava valgustusega oma kodude hoovialadel,” lisas Kukk. “Valgustus koduhoovides mängib aga suurt rolli turvalisuse suurendamisel ja mugavama elukeskkonna loomisel. Parklate ja majaesiste parem valgustamine tagab meile turvalisema kodutee ning hoiab eemale vargad.”

Korteriühistute toetus hoovialade valgustamiseks oleks oluliseks sammuks elanike turvalisuse suurendamiseks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt