Martin Kukk: Savisaare juhitav Keskerakond on muutumas Eesti julgeolekuriskiks

Uudis
|
15.08.2014

„Edgar Savisaare juhitav Keskerakond on muutumas Eesti julgeolekuriskiks. Ukrainas toimuva tragöödia valguses on paralleelid ilmsed – Tallinna linnapea juhib Eesti Vabariigi pealinna samade väärtuste alusel nagu juhitakse Venemaad,“ leiab Tallinna volikogu liige Martin Kukk, viidates eurosaadik Yana Toomi ema, Tallinna linnavolikogu keskerakondlasest liikme Margarita Tšernogorova avalikule toetusavaldusele Venemaa president Vladimir Putini tegevusele.

„Ei ole kahtlust, et Margarita Tšernogorova väljaütlemised, et Venemaa tegevus Ukrainas on õigustatud, et ta usub Putinit ning et euroliit peaks Venemaale suunatud sanktsioonidest loobuma, esindavad Edgar Savisaare juhitava Keskerakonna peajoont,“ ütles Martin Kukk.

„Ka Savisaare enda kommentaarid „kaikameeste võimust Ukrainas“ ja raketi tulistamise ning allatulistatud lennukis tapetud tsiviilisikute juhtumis „poole valimata jätmine“ räägivad iseenda eest, rääkimata Yana Toomi hääletusest Euroopa Parlamendis Ukraina rahuplaani resolutsiooni vastu,“ lisas Kukk.

Martin Kukk meenutas, et 2007. aasta kevadel nägime, kuidas Eesti Vabariigi pealinn muutus kahel ööl võõrriigi väärtuste järele hüüdvate märatsejate tallermaaks. „Ka tookord jäi Savisaar arusaamatutele positsioonidele.”

„Savisaare juhitav Keskerakond on muutumas Eesti julgeolekuriskiks. See peaks lõppema enne, kui taas valimiskampaania ajal ilmuvad Vabaduse Väljakule munitsipaalpolitsei sarnases, kuid eraldusmärkideta mundris rohelised mehikesed, loosungitega, et meie tõime teile rahu. Keskerakonnas on kindlasti mitmeid väärikaid ja eestimeelseid juhikandidaate,” lausus Kukk.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt