Martin Kukk: kui Savisaar oma Vene sõitu kinni ei maksa, esitame umbusaldusavalduse

Uudis
|
28.02.2014

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Martin Kukk teeb linnapea Edgar Savisaarele ettepaneku maksta kinni hiljutise erareisi kulud Venemaale 2384 euro väärtuses linnaeelarvesse ning tagastada Vladimir Jakuninile Venemaa Raudteede jope, mille linnapea Eesti koondise jope vastu vahetas.

„Kui linnapea seda ei tee, siis teeme ettepaneku IRL-ile ja sotsiaaldemokraatidele algatada umbusaldus linnapea Edgar Savisaarele,“ ütles Reformierakonna fraktsiooni liige.

„Jättes meelde tuletamata fraasi „üks kolmandik saab sulas ja kaks kolmandikku ülekandega“ on Tallinna volikogu liikmetel raske usaldada linnapead, kes vahetab reisil Sotši olümpiamängudele Eesti rahvuskoondise jope Venemaa Raudteede jope vastu ning kasutab Tallinna maksumaksja raha, et pidada Vene Föderatsioonis „erakohtumisi“,“ märkis Kukk.

Tallinna volikogu liikmed teevad linnapeale ettepaneku hüvitada Tallinna maksumaksja arvelt tehtud reisikulutused suuruses 2384 eurot linnaeelarvesse ning anda tagasi Vene Raudteede jope Vladimir Jakuninile.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt