Martin Kukk: erakonna Tarkade Kogu liikmekandidaatideks võiksid olla Atonen, Kirsipuu, Astok ja Fjuk

Uudis
|
01.06.2012

Reformierakonna peasekretär Martin Kuke sõnul peaksid erakonna juurde moodustatava Tarkade Kogu liikmed olema valitud erakonnaliikmete endi poolt.

„Minu isiklikul hinnangul võiksid headeks kandidaatideks Tarkade Kogusse olla näiteks Meelis Atonen, Valve Kirsipuu, Hannes Astok ja Ignar Fjuk,“ ütles Kukk. „Nende näol on tegemist inimestega, kes alati osutavad probleemidele, kui nad neid näevad ning omavad pikaajalist kogemust Eesti demokraatia arendamisel.“

Martin Kuke sõnul oleks Tarkade Kogu erakonnale ja erakonna juhatusele avatud juhtimiseks ja kriitilise tagasiside saamiseks vajalik instrument.

Reformierakonna peasekretär teeb järgmisel nädalavahetusel toimuval Reformierakonna Üldkogul ettepaneku moodustada erakonnaliikmetest koosneva Tarkade Kogu, mis hindab erakonna igapäevast toimimist ja hakkab esitama erakonna juhatusele konkreetseid ettepanekuid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt