Mario Kadastik liitus Reformierakonnaga ja kandideerib Riigikogu valimistel

Uudis
|
13.09.2022

Endine COVID19 teadusnõukoja liige ja roheekspert Mario Kadastik liitus Reformierakonnaga ning kandideerib kevadistel Riigikogu valimistel Harjumaal.

“Olles viimased 20 aastat aktiivselt tegelenud teaduse ja kõrghariduse arendamisega on üheks mind juhtivaks teesiks olnud teadmistepõhine otsustamine. Leian, et seda on ka riigijuhtimises väga vaja. Soovin sellist lähenemist tuua kõikidesse otsustusprotsessidesse, et populismi asemel keskenduda sisule,” ütles Mario Kadastik.

“Samuti olen viimased kümme aastat tegelenud rohetehnoloogiate edendamisega. Minu kogemus ütleb, et rohepööre saab olla kõigile turuosalistele investeerimisvõimaluseks. Tahan, et rohepöördega seotud investeeringuid ja otsuseid tehtaks targalt ja jätkusuutlikult ning nii, et sellest on kasu kõigile,” märkis Kadastik.

“Nii hariduses kui rohepöördes on Eesti ees järgmistel aastatel hulgaliselt väljakutseid, mistõttu on mul väga hea meel, et nende valdkondade ekspertiis meie erakonnas saab tõhusat täiendust,” sõnas Reformierakonna juht, peaminister Kaja Kallas.

Mario Kadastik on töötanud Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudi asedirektori ja vanemteadurina, haridusminister Liina Kersna nõunikuna ning kuulunud COVID-19 teadusnõukotta.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt