Ljubobratets: valvega parklad vähendaksid jalgrattavargusi

Uudis
|
13.07.2010

Reformierakondlasest Tallinna linnavolikogu liige Katja Ljubobratets tegi linnavalitsusele ettepaneku avada pealinna randades ja suuremate kaubanduskeskuste juures valvega jalgrattaparklad.

„Kuna lukud ja turvakaamerad rattavargaid eemale ei peleta, tuleb otsida muid lahendusi,“ sõnas linnavolinik Katja Ljubobratets, kes jäi ka ise hiljuti varguse tõttu oma jalgrattast ilma.

„Randades ja suuremate kaubanduskeskuste läheduses võiksid olla parklad jalgratastele, kus omaniku naasmiseni hoiaks valvur rattal silma peal,“ tegi Ljubobratets ettepaneku. „Täna on Tallinnas vaid kaks taolist jalgrattaparklat ja mõlemad asuvad vanalinnas. Parklate rajamisega hoiaks ära vargusi ja saaks luua kümmekond hooajalist töökohta. Kahtlemata soosiksid parklad ka rattaga liiklemist, nagu tehakse seda Helsinkis või Kopenhaagenis,” lisas ta.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt