Linnapeakandidaat Marko Torm: muudame Rakvere ihaldusväärseks elupaigaks

Uudis
|
|
27.06.2017

Reformierakonna Rakvere piirkonna kampaaniasõnum sügisestel valimistel on „Tugev Rakvere“. „Meie suur eesmärk järgmiseks neljaks aastaks on muuta Rakvere kasvava elanikkonnaga linnaks,“ ütles Reformierakonna Rakvere linnapeakandidaat Marko Torm.

„Tugev Rakvere tähendab väga head elukeskkonda, ettevõtlikkust ning oma elanike soovidega arvestamist – nende algatuste julgustamist,“ ütles Marko Torm.

“Tugevas Rakveres on Eesti ühed parimad lasteaiad, põhikoolid ning uus riigigümnaasium. Linna süda on elav inimeste kogunemise koht ja rikas kultuuri ning vabaaja veetmise võimaluste poolest,“ lausus Torm.

“Tugevas Rakveres on korras teed ja laialdane kergliiklusteede võrgustik – see on ratta ja jalakäijate linn. Siin on kaunid haljasalad laste mänguväljakutega, elluäratatud tööstuspargid ja tasemel noorsootöö. Tugevas Rakveres on oma eripäraga tugevad linnaosad, kaunis korda tehtud Vallimägi ja suures koguses eestvedajate energiat kodulinna arendamiseks,“ tutvustas linnapeakandidaat Torm Reformierakonna nägemust Rakverest. 

Lisaks Marko Tormile kandideerivad Rakveres Reformierakonna nimekirjas linnavolikogu esimees Toomas Varek, ettevõtja Mare Laeks, linnavolikogu aseesimees ja reformierakonna maakonnajuht Aleksandr Holst, Lääne-Viru keskraamatukogu direktor Kaili Õunapuu-Seidelberg, Aqva Hotel&Spa juht Roman Kusma, Rakvere spordikeskuse juht Marti Kuusik, Kaitseliidu Viru Maleva haldusjuht Liivika Ivanov, Rakvere lasteaed Triin õppealajuhataja Kadri Vahula, ettevõtja Jaak Paap, AS-i Vireen juhataja Tarmo Terav ja paljud teised.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt