Linnapeakandidaat Kivimägi: ehitame Pärnusse uue linnaujula

Uudis
|
Toomas Kivimägi
|
27.06.2017

Reformierakonna kampaaniasõnum sügisestel kohalikel valimistel on „Tugev, turvaline ja jätkusuutlik Pärnu!“. 

Oleme tugevamad ainuüksi seetõttu, et Pärnu, Audru ja Paikuse panevad sügisest seljad kokku ja leivad ühte kappi,“ ütles Reformierakonna Pärnu linnapeakandidaat Toomas Kivimägi.

Kivimägi sõnul on turvalisus hea linna märk.  „Jätkame plaaniga, et lapsed saaksid turvaliselt üle tee kooli või lasteaeda. Selleks paneme koolimajade läheduses “vilkuma” ülekäigurajad.“

„ Kindlasti ehitame Pärnusse uue linnaujula. Ikka selleks, et iga laps oskaks ujuda. Ka see on osa inimeste turvalisusest,“ lausus Kivimägi.

„Samuti keskendume oma programmis kultuurile, sest kultuur on see, mis tagab meie kestlikkuse rahvusena,“ sõnas Kivimägi. „Seekord alustame Vallikääru lavast, et kultuuril oleks Pärnus oma pesa.“

Kivimägi lisas, et tugev, turvaline ja jätkusuutlik Pärnu tähendab ka panustamist tulevikku, mitte elamist selle arvelt. „Seepärast eelistame linna investeerimisvõimekuse kasvu igapäevakuludele,“ täiendas linnapeakandidaat.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt