Lauri Luik valiti Eesti koolispordi liidu presidendiks

Uudis
|
18.04.2011

Reformierakondalsest Riigikogu kultuurikomisjoni liige ja spordi- ja liikumisharrastuse toetusrühma esimees Lauri Luik valiti Eesti suurima spordiühenduse – Eesti koolispordi liidu presidendiks.

15. aprillil toimunud koolispordi liidu üldkogu koosolekul kolmeks aastaks valitud juhatus ja president soovivad jätkata koolispordi senist edukat tegevust koolinoorte liikumisharrastuse ja spordi arendamisel.

Lauri Luik soovib, et hea koostöö edendamine kõigil tasanditel – avaliku-, era- ja kolmanda sektoriga – muutuks veelgi aktiivsemaks ja tõhusamaks.
”Peame leidma enam võimalusi õpetajate-treenerite motiveerimiseks ja tunnustamiseks tegelemisel koolispordiga. Kindlasti tuleb suurendada kehalise kasvatuse osatähtsust kooli õppekavas,” lausus Luik.

Lauri Luik lisab, et spordi-inventari täiustamine ja uuendamine koolide spordibaasides on vajalik õpilaste huvi ja õpikeskkonna ning kehalise kasvatuse aine arendamiseks. ”Ma usun, et koos valitud uue juhatuse ja kõigi aktiivsete koolispordi osapoolte
kaasabil õnnestub järgneva kolme aasta jooksul parandada oluliselt õpilaste kehalist ettevalmistust ja teadlikkust liikumise ning tervislike eluviiside vastu,” ütles Luik.

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt