Lauri Luik: Saadikud moodustasid toidupanga toetusrühma

Arvamus
|
|
30.09.2015

Riigikogu liikmed moodustasid toidupanga toetusrühma, mille esimees on Lauri Luik. 

Luige sõnul on toidupank Eestis ainus sellises mahus abivajajatele toiduabi pakkuv organisatsioon. „Toidupanga toetusrühm sai moodustatud eesmärgiga nõustada ja aidata toidupanka nende tegevuses, näiteks suhtluses riigiasutustega, kontaktide loomisel partneritega erasektorist ning analüüsimaks, kas seadusandliku poole pealt on võimalusi nende tegevust soodustada,“ ütles Lauri Luik.

  
„Täna jõuab vajalik toiduabi mõne tuhande perekonnani, kuid tegelik vajadus on kordades suurem. Tihedamas koostöös kaubanduskettide, toitlustusasutuste ja kodumajapidamistega suudaksime aidata enam,“ lisas Luik.

Toetusrühma kuuluvad Peeter Ernits, Igor Gräzin, Kalvi Kõva, Liina Kersna, Meelis Mälberg, Kalle Palling, Laine Randjärv, Andre Sepp, Artur Talvik, Terje Trei ja Rainer Vakra.

Toetusrühmade ja ühenduste kaudu saavad Riigikogu üksikliikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

XIII Riigikogu on moodustanud kokku 44 parlamendirühma ja 52 ühendust.

Parlamendirühmade nimekiri: http://www.riigikogu.ee/riigikogu/parlamendiruhmad/

Ühenduste nimekiri: http://www.riigikogu.ee/riigikogu/uhendused/

Riigikogu pressiteenistus

Kati Varblane

T: 631 6353, 516 9152

kati [dot] varblaneatriigikogu [dot] ee  

Päringud: pressatriigikogu [dot] ee 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt