Lauri Luik: Kaksikvõit koju

Arvamus
|
|
27.09.2015

Täna Haapsalus Paralepa metsas toimunud Valge Daami rahvajooksul õnnestus 5-kilomeetrise distantsi kaksikvõit koju tuua. Ei mäletagi, millal vennasega ühel pjedestaalil seistud sai. 

Läänlane võttis jõukatsumise kokku sedasi:

Täna Paralepas peetud Haapsalu kolmanda Valge Daami rahvajooksu 10 km distantsi võitis Argo Jõesoo. 5 km rajal oli kiireim Lauri Luik.

Taeblast pärit Jõesoo tegi küll lõpuspurdi, kuid ühtegi konkurenti veel näha ei olnud, kui ta lõpujoone ületas. Teiseks tuli tallinlane Marti Medar ja kolmandaks Igor Skatško.

Põnevam oli isa ja poja duell, kus suusalootus Taavi Lehemaa oli lõpuks kiirem oma isast Agu Lehemaast. Vana jooksumees oli terve jooksu tempot teinud, et noor spordimees lõpuks ära kurnata. Seekord see ei õnnestunud.

Ka 5 km esikoha otsustasid ühe pere liikmed. Seekord tegi riigikogu liige Lauri Luik oma vanemale vennale Margusele, kes nädal tagasi tuli Eesti meistriks käimises, tuule alla. Kolmandaks tuli Daniil Andrejev ja neljandaks Ruslan Sergatšov. 

   
    
 Fotod: Ija Luik


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt