Lauri Luik: Reformierakond tutvustab visiooni ja meeskonda

Arvamus
|
|
29.08.2017
Neljapäeval, 31. augustil kell 18 esitleb Reformierakond Haapsalu linnavalitsuses oma visiooni Haapsalu tulevikust ning meeskonda, kellega seda ellu viima asutakse.
 
Haapsalu linnapeakandidaadi, riigikogu liikme Lauri Luige sõnul on Reformierakonna visioon ehitada üles Haapsalu, mis on kasvava elanikkonnaga, kiirelt arenev ja maailmas tuntud kuurort, kus inimestel on hea elada ja kuhu soovivad külalised üle maailma tulla. 
 
“Haapsalu tuleviku võtmeküsimus on meie elanikud- need, kes siin elavad ning need, keda soovime linna arengusse panustamas näha homme. Teema number üks on pöörata Haapsalu elanike arv kasvule,” sõnas Luik.

170829 lauri luik 2017 kov

“Selleks, et inimesed tahaksid Haapsalus elada ning oma peret kasvatada, peavad siin olema hästi tasustatud töökohad. Seisame selle eest, et inimestel oleks aastaringselt Haapsalus hea elada ning turistidel põhjust linna külastada. Ridala ja Haapsalu peavad tulevikus moodustama hästi toimiva terviku. Kõigil Haapsalu elanikel, nii Panga külas kui kesklinnas, peavad olema võrdsed võimalused kaasaegsete ja kvaliteetsete avalike teenuste saamiseks ja taristu kasutamiseks.”
 
Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri sõnul on Haapsalust kujunenud üks kaunemaid linnu Eestis. “Pärast ühinemist Ridalaga on ehk paras aeg tuua linnajuhtimisse värsket vaadet, et Ridala ja Haapsalu moodustaksid tugeva terviku. Seetõttu on mul hea meel, et Lauri Luik on otsustanud Reformierakonna nimekirja esinumbri ja linnapeakandidaadi rolli enda kanda võtta.”
 
Pevkuri sõnul on Luik end tõestanud kohusetundliku meeskonnamängija, hea läbirääkija ja oskusliku juhina. “Reformierakonna meeskond on talle igati toeks tugeva Haapsalu ülesehitamisel.”
 
Luige sõnul Reformierakonna meeskond täieneb, kuid praeguse seisuga on valimisnimekirjas 25 Ridala ja Haapsalu inimest.
 
 
Lisainformatsioon:
Lauri Luik
56 659 599
lauri [dot] luikatriigikogu [dot] ee

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt