Lauri Luik: Hea läänlane

Arvamus
|
|
11.02.2015

Hea läänlane

Selleks, et Läänemaa inimeste huvid oleksid ka edaspidi riigi tasandil esindatud, palun Sinu tuge.

Sinu toetushääl 1. märtsil toimuvatel Riigikogu valimistel on ääretult oluline, et saaksime jätkata tööd Läänemaa ja Eesti arengu hüvanguks. Seni tehtuga saad tutvuda sel samal kodulehel, kuhu olen aastatega koondanud kõik olulisema, mis puudutab minu igapäevatööd.

Olen veendunud, et vaba Eesti, kus inimestel on hea ning turvaline elada, kvaliteetset haridust omandada, töötada, oma pere eest hoolitseda ja väärikalt vanaduspõlve veeta, on kõige olulisem. Meie peamine ülesanne on Eesti vabadust hoida ja inimeste heaolu kasvatada. Kõigil inimestel peab olema Eestis hea elada, nii Läänemaal kui mujal, selle nimel ma Toompeal töötangi.

Läänemaa inimestel peab olema võimalus oma kodukohas tasuvat tööd leida ning kõiki olulisemaid teenuseid tarbida. Meie lastele peab olema tagatud konkurentsivõimeline haridus ning peredele vajalik tugi ja turvaline elukeskkond. Selleks, et elu areneks ka väljaspool Tallinna, on oluline sinna jätkuvalt panustada.

     jätkan investeeringute toomist Läänemaale

     seisan turvalise, kiire ja mugava transpordiühenduse eest pealinnaga

     toetan kolmanda ja iga järgneva lapse toetuse tõstmist 300 euroni kuus

Olen alati avatud Sinu ettepanekutele ja küsimustele.

Soovin Sulle head tervist ja hoolivust end ümbritseva suhtes ning ikka tarku valikuid.
Võitleme üheskoos edasi, et saaksime ka homme elada vabas ja aina kasvava heaoluga Eestis.

Kindlalt edasi!

Lauri Luik
Riigikogu kultuurikomisjoni esimees


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt