Lääne-Virumaa reformierakondlasi asub juhtima Hanno Pevkur

Uudis
|
30.07.2013

Reformierakonna Lääne-Virumaa maakondliku organisatsiooni juhatuse esimeheks valiti eile õhtul justiitsminister Hanno Pevkur, kes viimastel Riigikogu valimistel Lääne-Virumaal kandideerides sai 3784 häält.

Pevkuri sõnul oli erakonnaliikmete kutse maakonda juhtima asuda ühelt poolt üllatav, teisalt mõistetav. “Riigikogu valimistel oli maakonnas inimestega koostöö väga positiivne ja ma loodan, et see hea sünergia ning tugev meeskond võimaldab sügisel kohalike volikogude valimistel erakonna valimisnimekirjaga esindatud olla vähemalt 12 Lääne-Virumaa omavalitsuses ja valimised võita,“ ütles Pevkur.

“Lääne-Viru maakond on saanud endale Hanno Pevkuri näol väärilise juhi. Tegemist on hea suhtlemisoskuse ja kogemustega inimesega, kes tunneb maakonda hästi. Olen kindel, et meil saab olema tegus koostöö,” sõnas Pevkuri kandidatuuri esitanud Rakvere piirkonna esimees Aleksandr Holst.

Tänasest alates alustas tööd ka maakonna organisatsiooni uus arendusjuht Katrin Kuusemäe. Katrin on erakonna liige alates 2007. aastast ja varem töötanud Ida-Viru maakonna arendusjuhina (2007-2011).

Erakonna Lääne-Virumaa maakondlik organisatsioon moodustati 2003. aastal. Reformierakonnal on Lääne-Virumaal kokku 849 liiget. Piirkond on moodustatud kõigis omavalitsustes.

Lääne-Virumaal on kaheksa reformierakondlasest omavalitsusjuhti: linnapeadest Toomas Varek Rakveres; vallavanematest Leo Aadel Haljalas ja Indrek Kesküla Väike-Maarjas; volikogu esimeestest Toomas Rajamäe Rakvere vallas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt