Keskerakond ostab Tallinnas opositsioonist liikmeid üle

Uudis
|
30.11.2005

Eile õhtul toimunud Tallinna Kristiine linnaosa halduskogu koosolekul valiti halduskogu esimeheks keskerakondlane Natalia Vaino, kuigi halduskogus on opositsioonil ühehääleline enamus.

„Keskerakond nurjas alatute vahenditega isamaaliitlase Tarmo Kruusimägi valimise halduskogu esimeheks, “ ütles Reformierakonna Kristiine piirkonna esimees Remo Holsmer. “Keskerakond ähvardas halduskogusse kuuluvat reformierakondlast Erki Korpi jätta tema juhitav Laste Turvakeskus ilma mitme miljoni kroonisest investeeringust, kui ta Keskerakonna kandidaadi poolt ei hääleta.”

“Keskerakonna võtted on alatud ja küünilised – vahendeid ei valita isegi halduskogu esimeheks pürgides,“ lisas Holsmer. “Kui taoline käitumine pole poliitiline üleostmine, siis mis siis veel on,” imestas Holsmer.

Eile toimunud halduskogu esimehe valimistel toetas Tarmo Kruusimägi kandidatuuri 6 halduskogu liiget ning Keskerakonna kandidaati 7 liiget. Kahetsusväärselt otsustas Erki Korp Keskerakonna survele järgi anda ning hääletas nende kandidaadi poolt. Holsmeri sõnul on taunitav nii häälteostmine kui ka labasele väljapressimisele järeleandmine.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus arutab nii Korpi kui ka Keskerakonna käitumist oma järgmisel koosolekul teisipäeval, 6. detsembril.

 

Lisateave:

Remo Holsmer

Reformierakonna Kristiine piirkonna esmees

50 33 673
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt